Karol radzi

Karol radzi

Jakie są najczęstsze wady wzroku i jak sobie z nimi radzić? Dlaczego warto regularnie badać wzrok i jakie badania należy robić? Czy z wadami wzroku można normalnie żyć? Nasz specjalista Karol odpowiada na najważniejsze pytania związane z wadami wzroku, badaniami i sposobami leczenia. Zapraszamy do lektury!

Przewodnik po zaletach szkieł okularowych ZEISS

Wysokiej jakości szkła okularowe są kluczowym elementem dbania o zdrowie i komfort oczu osób noszących okulary. Wśród wielu dostępnych na rynku producentów szkieł, jednym z najbardziej renomowanych jest ZEISS – niemiecka firma z ponad 170-letnią tradycją, znana z doskonałej jakości swoich produktów.

Czytaj więcej

Te oprawki do prawdziwy hit – poznaj trendy na 2022

Okulary już dawno przestały być tylko narzędziem do korekty wad wzroku. Na przestrzeni lat stały się modnym dodatkiem i sposobem na podkreślenie stylu osoby, która je nosi.

Czytaj więcej

Poznaj najczęstsze wady wzroku

Jedne występują powszechnie, inne należą do rzadkości. Tym razem skupimy się na tych pierwszych - poznaj najczęściej występujące wady wzroku.

Czytaj więcej

Okulary progresywne – poznaj ich zalety i zastosowanie

Jak działają okulary progresywne? Jakie wady wzroku pomagają korygować i dla kogo są przeznaczone? Odpowiadamy na najważniejsze pytania o tak zwane “progresy”!

Czytaj więcej

Badanie wzroku – kiedy należy je wykonać

Któż z nas nie chciałby cieszyć się doskonałym wzrokiem przez długie lata? Aby zachować oczy w świetnej kondycji, należy o nie odpowiednio dbać.

Czytaj więcej

U nas znajdziesz

Szeroki wybór marek

preloader