Karol radzi

Karol radzi

Jakie są najczęstsze wady wzroku i jak sobie z nimi radzić? Dlaczego warto regularnie badać wzrok i jakie badania należy robić? Czy z wadami wzroku można normalnie żyć? Nasz specjalista Karol odpowiada na najważniejsze pytania związane z wadami wzroku, badaniami i sposobami leczenia. Zapraszamy do lektury!

Jak wybrać idealne okulary przeciwsłoneczne na wiosnę i lato? Kompleksowy przewodnik

Nadejście wiosny i lata to zwiększona aktywność na świeżym powietrzu, ale też szczególna pora na ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Czytaj więcej

Przewodnik po zaletach szkieł okularowych ZEISS

Wysokiej jakości szkła okularowe są kluczowym elementem dbania o zdrowie i komfort oczu osób noszących okulary. Wśród wielu dostępnych na rynku producentów szkieł, jednym z najbardziej renomowanych jest ZEISS – niemiecka firma z ponad 170-letnią tradycją, znana z doskonałej jakości swoich produktów.

Czytaj więcej

Te oprawki do prawdziwy hit – poznaj trendy na 2022

Okulary już dawno przestały być tylko narzędziem do korekty wad wzroku. Na przestrzeni lat stały się modnym dodatkiem i sposobem na podkreślenie stylu osoby, która je nosi.

Czytaj więcej

Poznaj najczęstsze wady wzroku

Jedne występują powszechnie, inne należą do rzadkości. Tym razem skupimy się na tych pierwszych - poznaj najczęściej występujące wady wzroku.

Czytaj więcej

Okulary progresywne – poznaj ich zalety i zastosowanie

Jak działają okulary progresywne? Jakie wady wzroku pomagają korygować i dla kogo są przeznaczone? Odpowiadamy na najważniejsze pytania o tak zwane “progresy”!

Czytaj więcej

Badanie wzroku – kiedy należy je wykonać

Któż z nas nie chciałby cieszyć się doskonałym wzrokiem przez długie lata? Aby zachować oczy w świetnej kondycji, należy o nie odpowiednio dbać.

Czytaj więcej

U nas znajdziesz

Szeroki wybór marek

preloader